KLIENCI - satysfakcja i zaufanie

Nasi Klienci oczekują od nas jakości produktów, której nie zagwarantuje zwykła chemia domowa. Środki czyszczące i pielęgnujące HG dostępne są tylko w specjalistycznych punktach- marketach budowlanych i wyselekcjonowanych salonach sprzedaży.

 O FIRMIE

Stale zdobywamy zaufanie naszych Partnerów i co najważniejsze –zapewniamy satysfakcję naszym Klientom.

O FIRMIE

HG to ponad 30 lat tradycji w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań dla czyszczenia, pielęgnacji i ochrony nowoczesnych powierzchni. Od czasu założenia firmy w 1975 roku w holenderskim Almere, HG rozprzestrzenia swoją działalność na kolejne kraje Europy.

Od 1999 roku HG obecne jest w Polsce pomagając naszym Klientom dobrać najlepsze środki do rozwiązania nawet najbardziej złożonych problemów z zakresu ochrony i pielęgnacji.
Nasza oferta to ponad 250 specjalistycznych produktów, których receptura obliczona jest na najwyższą skuteczność działania.

 

TECHNOLOGIA PRODUKCJI - nowoczesność i perfekcja

Nad procesem technologicznym w laboratorium HG nieustannie czuwają specjaliści. Produkty są kontrolowane pod względem jakości, a komputerowy proces tworzenia i dozowania komponentów gwarantuje perfekcję i jednakową skuteczność każdego produktu.

Witamy w przyszłości reklamy