HG ELIMINATOR WSZYSTKICH ŹRÓDEŁ NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW   NOWOŚĆ!

HG ELIMINATOR WSZYSTKICH ŹRÓDEŁ NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Pojemność 0,5 l

Nieprzyjemne zapachy w naszym otoczeniu mają wiele źródeł:

· cuchnące puste śmietniki,

· nieprzyjemny zapach moczu na ścianach i podłogach,

· zapach zwierząt na wszystkich rodzajach powierzchni,

· zapach potu w butach,

 

HG „eliminator wszystkich źródeł nieprzyjemnych zapachów” nie maskuje zapachów - usuwa je całkowicie. Efekt uzyskasz w ciągu 30 minut

 

HG "eliminator wszystkich źródeł nieprzyjemnych zapachów” został opracowany specjalnie do usuwania zapachów powstających z przyczyn biologicznych.

Nie maskuje zapachu, ale usuwa go u źródła za pomocą naturalnych enzymów i mikrobów.

Usuwa między innymi zapachy spowodowane moczem, odchodami, wymiocinami, zwierzętami, nikotyną, rozkładającymi się owocami i warzywami oraz z wielu innych źródeł.

SPOSÓB UŻYCIA

Najpierw należy usunąć pozostałości tej materii, która jest powodem nieprzyjemnego zapachu, (np. gdy ktoś był chory usunąć wymiociny, w przypadku kosza na śmieci, należy najpierw go opróżnić itp).

Obficie spryskać HG "eliminatorem wszystkich źródeł nieprzyjemnych zapachów" czyszczoną powierzchnię. Ważne jest, aby preparat został zaaplikowany bezpośrednio na miejscu powstawania nieprzyjemnego zapachu aby usunąć go całkowicie.

W zależności od porowatości powierzchni, źródło zapachu zniknie od 20 minut do kilku godzin. Na powierzchniach nieporowatych w ciągu 20 minut. Na powierzchniach bardzo porowatych w ciągu kilku godzin. W razie konieczności można zabieg powtórzyć.
Witamy w przyszłości reklamy