HG ŚRODEK DO UDRAŻNIANIA ZATKANEGO ODPŁYWU - PODWÓJNA MOC   NOWOŚĆ!

HG ŚRODEK DO UDRAŻNIANIA ZATKANEGO ODPŁYWU - PODWÓJNA MOC

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Pojemność 0,5 l

dwuskładnikowy

wyjątkowo skuteczny

gdy żaden inny środek nie przynosi efektów.

 

unikalna mieszanka dwóch technologii – zapewnia wyjątkową skuteczność

odpowiedni dla najbardziej uciążliwych blokad

bezpieczny dla różnego rodzaju odpływów

gotowy do użycia

nie rozpryskuje się oraz nie pieni

 

HG środek do udrażniania zatkanego odpływu - podwójna moc to specjalnie opracowany i ulepszony środek z zamiarem walki z najbardziej uciążliwymi blokadami z tłuszczu, resztek pożywienia, włosów i pozostałości po mydle i kosmetykach. Przeznaczony zarówno do odpływów kuchennych jak i łazienkowych. Oparty na unikalnej 2 - składnikowej formule (butelka A i B), która gwarantuje skuteczne udrożnienie odpływu, nienależnie od rodzaju blokady.

W zależności od miejsca, w którym będziemy używać środek HG (kuchnia lub łazienka), różne są proporcje stosowania czerwonej butelki A oraz fioletowej butelki B, tak jak to pokazuje instrukcja.

SPOSÓB UŻYCIA

Zawsze jako pierwszą, zastosować butelkę A, następnie butelkę B. W przypadku odwrotnej kolejności użycia – nie osiągniemy pożądanego rezultatu.


Blokady kuchenne :

 

  1. Usuń ze zlewu nadmiar zalegającej wody.
  2. Ostrożnie nalej 1 miarkę środka (patrz podział na butelce) z butelki czerwonej A do odpływu.
  3. Następnie dodaj 2 miarki środka z butelki fioletowej B do odpływu i pozostaw na minimum godzinę. Od czasu działania środka, zależy końcowy efekt, im dłużej pozostawimy – tym większe szanse na skuteczne odblokowanie odpływu. Dlatego najlepszy rozwiązaniem, o ile to możliwe, jest użycie środka przed pójściem spać.
  4. Przepłucz dłużą ilością wody.
  5. Nalej pozostałe 2 miarki z butelki A, a następnie 1 miarkę z butelki B, by upewnić się, że odpływ został w pełni udrożniony. Pozostaw na działanie środka przez 1 godzinę, po czym spłucz ponownie duża ilością wody.

 

Blokady łazienkowe:

 

  1. Usuń z umywalki, wanny lub kabiny prysznicowej nadmiar zalegającej wody.
  2. Ostrożnie nalej 2 miarki środka (patrz podział na butelce) z butelki czerwonej A do odpływu.
  3. Następnie dodaj 1 miarkę środka z butelki fioletowej B do odpływu i pozostaw na minimum godzinę. Od czasu działania środka, zależy końcowy efekt, im dłużej pozostawimy – tym większe szanse na skuteczne odblokowanie odpływu. Dlatego najlepszy rozwiązaniem, o ile to możliwe, jest użycie środka przed pójściem spać.
  4. Przepłucz dłużą ilością wody.
  5. Nalej pozostałą 1 miarkę z butelki A, następnie 2 miarki z butelki B, by upewnić się, że odpływ został w pełni udrożniony. Pozostaw na działanie środka przez 1 godzinę, po czym spłucz ponownie duża ilością wody.

 

Uwaga: W przypadku nieskutecznego odblokowania odpływu z pomocą środka HG, radzimy skontaktować się z hydraulikiem. Nie używać do aluminiowych oraz ocynkowanych odpływów. Środek HG nie udrażnia odpływów zatkanych gruzem, metalami, tkaninami, ręcznikami oraz innymi niedegradowalnymi materiałami. Dla zbiorników wykorzystujących bakterie do przetwarzania ścieków, zastosuj HG KUCHENNY ŚRODEK DO UDRAŻNIANIA ZATKANEGO.

Nie używać do aluminiowych oraz ocynkowanych odpływów. Środek HG nie udrażnia odpływów zatkanych gruzem, metalami, tkaninami, ręcznikami oraz innymi niedegradalnymi materiałami. Dla zbiorników wykorzystujących bakterie do przetwarzania ścieków, zastosuj HG KUCHENNY ŚRODEK DO UDRAŻNIANIA ZATKANEGO.
Witamy w przyszłości reklamy