HG BŁYSKAWICZNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY STAL NIERDZEWNĄ   NOWOŚĆ!

HG BŁYSKAWICZNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY STAL NIERDZEWNĄ

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Pojemność 300 ml

Usuwa tłuszcze, zabrudzenia oraz ślady dotyku rąk

Czyści szybko nie pozostawiając smug

Zawiera specjalne składniki ochronne

Doskonały do stali nierdzewnej, powierzchni chromowanych i aluminiowych


 

SPOSÓB UŻYCIA

HG błyskawiczny środek czyszczący stal nierdzewną jest niezwykle skutecznym preparatem, który szybko, skutecznie i bez pozostawiania smug usuwa tłuszcze, zabrudzenia oraz ślady palców z powierzchni stali nierdzewnej, powierzchni chromowanych i aluminiowych. Środek HG idealnie nadaje się do czyszczenia kuchenek gazowych i elektrycznych, okapów kuchennych, lodówek oraz kuchenek mikrofalowych. Dodatkowo zapewnia niewidoczną warstwę ochroną, która ułatwia usuwanie nowych zabrudzeń.

 

Sposób użycia: Przed użyciem środka HG, upewnić się, że czyszczone powierzchnie nie są rozgrzane. Wstrząsnąć zawartość butelki, następnie równomiernie spryskać powierzchnię z odległości ok. 20 cm. Wcierać i polerować delikatną ściereczką bądź chusteczką. Jeśli powierzchnia jest niewielka spryskać ściereczkę, a później nanieść na czyszczone miejsce. Nie używać środka HG na powierzchnie, które mają bezpośredni kontakt z artykułami spożywczymi. Produkt przetrzymywać w temperaturze pokojowej.

 

Wskazówka: Dla lepszego i głębszego efektu połysku oraz zabezpieczenia powierzchni, użyj środka HG stal nierdzewna – ochrona i nabłyszczanie.