FUGI   czyszczenie i ochrona powierzchni spoin

Fugi często są najbardziej newralgicznym elementem w wyglądzie naszych podłóg i ścian. Są one bardzo podatne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i zaplamienia. Cokolwiek, co zostanie rozlane na podłodze lub wniesione na nią na naszych butach, może je na trwałe przebarwić i zepsuć efekt wizualny. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest głębokie wnikanie brudu i płynów w powierzchnię spoiny.

Mimo, że producenci polecają nam dużą paletę barw - w tym także bardzo modnych jasnych kolorów - to większość z nas przyzwyczaja się do myśli, że wraz z użytkowaniem i każdym myciem podłogi barwa fug będzie się zmieniać, niestety na gorsze. Co wcale nie oznacza, że musimy to zaakceptować.

W przypadku każdej nowej podłogi warto zabezpieczyć fugi jeszcze przed właściwym użytkowaniem powierzchni, tak abyśmy mogli cieszyć się jej wyglądem przez długie lata. W takim przypadku powinniśmy użyć produktu o nazwie HG SUPER OCHRONA FUG PODŁOGOWYCH I ŚCIENNYCH. Pracę tę możemy powierzyć naszemu specjaliście glazurnikowi jako ostatni etap wykonania usługi. Preparat ten, nie zmieniając nic w wyglądzie naszych spoin [nie zmienia koloru, nie powoduje efektu połysku], zabezpiecza je przed chłonięciem zabrudzeń i zaplamień. Satysfakcja gwarantowana!

Jeżeli jednak jesteśmy już na etapie dłuższego użytkowania podłogi i fugi wymagają gruntownego czyszczenia, powinniśmy je wyczyścić środkiem HG CZYSTE FUGI. Aby w przyszłości uniknąć kolejnego kłopotliwego i pracochłonnego szorowania spoin, zalecamy ich zabezpieczenie. Problem zostanie rozwiązany!

ZALECANE PRODUKTY

 

ZADAJ PYTANIE SPECJALIŚCIE

Witamy w przyszłości reklamy