PARKIETY, PODŁOGI DREWNIANE LAKIEROWANE   kompleksowa pielęgnacja

Podłogi drewniane od zawsze podkreślały i wciąż podkreślają charakter wnętrza. Nadają przestrzeni ciepła, naturalności i piękna.

Najczęstszym sposobem, w jaki zabezpieczamy drewnianą podłogę – zarówno tę w postaci parkietu, jaki i deski – jest lakierowanie. Dzięki niemu uzyskujemy równą, błyszczącą podłogę, odporną na zabrudzenia i częste w domowych warunkach, zaplamienia.

Codzienne użytkowanie podłogi, wchodzenie z drobinami piasku pod butami, wydeptywanie ciągów komunikacyjnych, powoduje mechaniczne ścieranie lakieru. W dalszej konsekwencji zmuszeni jesteśmy do konieczności cyklinowania podłogi, co staje się kosztowne i problematyczne. Aby uniknąć tego zabiegu w dłuższej perspektywie czasu, proponujemy zastosowanie zestawu trzech produktów do tego typu podłóg.

HG POLITURA jest preparatem zabezpieczającym. Tworzy na powierzchni podłogi równą błyszczącą warstwę, wspomagając w ten sposób lakier i chroniąc go. W codziennej pielęgnacji podłogi lakierowanej proponujemy stosowanie środka HG CZYSTY BŁYSZCZĄCY PARKIET. Oprócz świetnych właściwości czyszczących jego zaletą jest także uzupełnianie drobnych rys w politurze, dzięki czemu podłoga wciąż wygląda świetnie. Jeżeli jednak dotknęły nasz silne zabrudzenia lub nasza warstwa politury uległa już daleko idącemu przetarciu, polecamy zastosowanie HG ZMYWACZ POLITURY. Produkt służy do usuwania resztek politur i zmywania silnych zabrudzeń. Po jego zastosowaniu i wyschnięciu podłogi zalecamy po raz kolejny zastosować HG POLITURĘ jako warstwę ochronną.

Piękno drewna zostanie zachowane na długie lata!

ZALECANE PRODUKTY

 

ZADAJ PYTANIE SPECJALIŚCIE

Witamy w przyszłości reklamy