WANNY Z HYDROMASAŻEM   czyszczenie układu dysz masujących i powierzchni wanny

Wanny z hydromasażem stają się coraz popularniejszym elementem spotykanym w łazienkach i salonach kąpielowych. Pozwalają nam na chwilę relaksu i komfortu po długim dniu pracy i obowiązków. Masując nasze ciała strumieniami wody i powietrza uwalniają od stresu dnia i codziennych napiec. Aby móc bezpiecznie korzystać z kąpieli należy jednak bezwzględnie pamiętać o zachowaniu higieny.

Wanny wykonane są na ogół z akrylu sanitarnego oraz ukrytego przed naszym wzrokiem systemu masującego. Widzimy go jedynie w postaci dysz ulokowanych na powierzchni wanny. Poza naszym wzrokiem znajduje się natomiast mnóstwo rurek i połączeń doprowadzających powietrze i wodę do dysz. Ponieważ rurki oplatają całą wannę, mają jednocześnie mnóstwo miejsc, gdzie mogą gromadzić się niebezpieczne dla naszego zdrowia bakterie. Pożywką dla ich istnienia jest ciepło i wilgotność środowiska, w którym zamieszkują i rozmnażają się.

Jeżeli chcemy cieszyć się odprężającym urokiem kąpieli, powinniśmy pamiętać o trosce o naszą wannę. W celu pełnej ochrony polecamy dwa uzupełniające się produkty. Pierwszy to HG HIGIENICZNY ŚRODEK DO WANIEN Z HYDROMASAŻEM. Preparat oparty jest o naturalne olejki skutecznie zabijające niebezpieczne bakterie. Regularne stosowanie powoduje pełną ochronę naszego zdrowia. Drugi ze środków: HG CZYSTA ŁAZIENKA – ŻEL, przeznaczony jest to czyszczenia akrylu, a więc – w większości przypadków – powierzchni wanien.

Komfort to także pełne poczucie czystości!

ZALECANE PRODUKTY

 

ZADAJ PYTANIE SPECJALIŚCIE

Witamy w przyszłości reklamy